poniedziałek, 1 kwietnia 2013

Natural Beauty

Witajcie w ten śnieżny i wietrzny lany poniedziałek

Na początku lutego skuszona kolejną gazetką urodową Biedronki zrobiłam kosmetyczne zakupy, wśród których znalazł się krem Nivea Visage Natural Beauty, Upiększający Krem Nawilżający. Dziś kilka słów o produkcie, który mnie skusił, ale zdecydowanie nie oczarował.

Nivea Visage 
Natural Beauty
Upiększający Krem Nawilżający

Ciekawe okazało się to, że dostępna wersja kremu była z założenia przeznaczona na rynek rosyjski. Napisy na słoiczku są w języku rosyjskim. Natomiast krem był zapakowany w podwójny kartonik, z czego ten zewnętrzny, był po polsku. W tej kwestii nie zamierzam się do niczego przyczepiać, tym bardziej, że co najistotniejsze data ważności jest w porządku.

Kajam się sama przed sobą, ponieważ najgorsze w tym całym moim nieszczęsnym zakupie było to, że patrzyłam na wizażu na opinie o kremie. I niestety nie były pozytywne. W sumie to w przeważającej części były zdecydowanie niepochlebne. No ale cóż, mądry Polak po szkodzie.O kremie na wizażu możecie poczytać tutaj.

Opakowanie kremu to klasyczny, typowy dla Nivea słoiczek. Krem ma przyjemny zapach, który zachęca do użycia. No i na tym się kończą plusy. 
Po kilku pierwszych użyciach byłam mocno zawiedziona, ponieważ niezależnie od zaaplikowanej ilości, krem roluje się na twarzy. Niestety nie wygląda to dobrze i skutecznie zniechęca do dalszych prób.
Szkoda nawet tych kilkunastu złotych wydanych na zakup, ponieważ mogłam za to kupić coś, co zdecydowanie lepiej by mi służyło. Nie lubię wyrzucać niezużytych kosmetyków i tak sobie biedaczysko stoi na półeczce i nie bardzo wiem co z nim zrobić.
4 komentarze:

 1. a chciałam go kupić, dziękuje za ostrzeżenie ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety krem, który się roluje jest u mnie skreślony...

  OdpowiedzUsuń
 3. Fujcia... dobrze, że się na niego nie skusiłam.

  OdpowiedzUsuń
 4. U mnie na półeczce też zalegało kilka kremów i maseczek z rozdań z niezbyt fajnymi składami i zużywam je do ciała. Czasem do rąk i na stopy. Szkoda mi wyrzucać, a tak będą na kilka użyć i się pożegnamy :P

  OdpowiedzUsuń