czwartek, 29 sierpnia 2013

Rozczarowanie od Joanny

Witajcie

Dziś kilka słów o produkcie, który zdecydowanie nie stał się moim ulubieńcem. Nie miał nawet większej szansy by pokazać mi wszystkie swoje zalety, ponieważ ma jedną zdecydowaną wadę. Ale zanim o wadach, zobaczcie, o jakim produkcie mowa.

Joanna Sensual
Ekspresowy krem do depilacji nóg

Krem dostałam podczas  II spotkania świętokrzyskich blogerek. Nie zmienia to jednak faktu, że było to nasze pierwsze i ostatnie spotkanie.Opakowanie zawiera tubkę kremu o pojemności 100 g, emulsję nawilżająco-łagodzącą o pojemności 10 g oraz szpatułkę do nakładania.
 
Nie mogę się wypowiedzieć co do działania kremu, ponieważ zdążyłam go użyć aż dwa razy. Więcej nie byłam w stanie. A wszystko przez zapach, który działał na mnie jak przysłowiowa płachta na byka. Tak smrodliwego produktu nie miałam chyba nigdy. Zapach wyczuwałam nawet po zmyciu kremu i zastosowaniu emulsji łagodzącej. Nie pomagało nawet stosowanie balsamów, które nie były w stanie zabić tego okropnego zapachu. Poniżej wklejam zdjęcie składu, pewnie osoby wtajemniczone będą wiedziały, który składnik odpowiada za ten smrodek. Krem natomiast ląduje w koszu, ponieważ nie jestem w stanie dać go komukolwiek do zużycia. 
Lubię kosmetyki z Joanny. Raz są lepsze, innym razem odpowiadają mi mniej. Ale jeszcze nigdy nie miałam żadnego produktu z Joanny, który aż tak by mnie do siebie zraził. W sumie to nie tylko z Joanny, ale z żadnej innej firmy.

A jak Wasze odczucia? Miałyście ten krem?

6 komentarzy:

 1. ja nie uważam żeby ten produkt śmierdział
  mi nie przeszkadza zapach
  ale nie polubiłam sie z tym produktem ze względu na kiepskie działanie efekt jest porównywalny ze zwykłą maszynką a tu trzeba czekać ponad 10 min

  OdpowiedzUsuń
 2. W 100 % zgodzę się z twoją recenzją:)
  też mam krem i nie używam go przez ten zapach:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kupiłam go ostatnio bo się pomyliłam i nie jestem zadowolona działa bardzo słabo:|

  OdpowiedzUsuń
 4. miałam go i faktycznie śmierdziuch z niego ;/

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja miałam tylko plastry z Joanny i jestem z nich zadowolona:) Obserwuję:)

  OdpowiedzUsuń
 6. U mnie tego typu kremy się kompletnie nie sprawdzają.

  OdpowiedzUsuń