piątek, 31 maja 2013

Projekt denko #16

Witajcie

Pogoda za oknem zdecydowanie się poprawiła, pojawiło się słońce i jest dosyć ciepło. To bardzo miła odmiana w porównaniu do wczorajszych burz. Słonko za oknem, pyszna kawa i wolny dzień to zdecydowanie miła odmiana od codziennych obowiązków. Wstałam co prawda tak samo wcześnie jak zawsze, ale zdążyłam już zrobić zakupy, posprzątać i pofarbować włosy. Miał być złoty bursztyn, wyszło co innego, ciemniejszego, ale i tak jestem zadowolona. 
Ale przejdźmy do rzeczy. Dziś mam dla Was majowe denko, czyli kolejną porcję pustych opakowań po kosmetykach, które udało mi się wykończyć w maju.
 

 

Tym razem 13 zużytych produktów, choć opakowanie po chusteczkach do demakijażu ledwo wyziera zza tuszu Lovely, Pump Up, który okazał się całkiem przyjemny, ale tak do końca mnie nie zachwycił. Wśród zużytych kosmetyków do ulubieńców zaliczają się płyn micelarny BeBeauty, tonik Hean, sól do kąpieli również BeBeauty oraz podkład Miss Sporty So Matte Perfect Stay w kolorze 001 Ivory. Reszta to takie przeciętniaki, ani wyjątkowo złe, ani specjalnie dobre.
A jak wam poszło zużywanie?

6 komentarzy:

 1. Tusz i micel mnie urzekają:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie lovely też nie zachwycił ale bardzo go lubię :)

  OdpowiedzUsuń
 3. gratuluję :) mam tusz i micela, ale czekają w kolejce ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gdzie nie spojrzę to sól do kąpieli, muszę kupić w końcu i zmierzyć się z nią

  OdpowiedzUsuń
 5. O widzę wśród denka lubianą przeze mnie pomadkę z Nivei ;)

  OdpowiedzUsuń