piątek, 21 czerwca 2013

Relacja z II Spotkania Świętokrzyskich Blogerek

W ubiegłą sobotę, 15 czerwca, uczestniczyłam w kolejnym już, II Spotkaniu Świętokrzyskich Blogerek. Spotkałyśmy się w Kielcach w kawiarni Tiffany Cafe. Spotkanie było wspaniałą okazją do rozmów o kosmetykach, plotek, ale przede wszystkim do spotkania się z dziewczynami i popijania bezalkoholowego Mojito.

W spotkaniu uczestniczyła Pani Basia reprezentująca firmę Mariza, która bardzo ciekawie opowiadała o kosmetykach pielęgnacyjnych. Do tej pory miałam styczność jedynie z kosmetykami kolorowymi Marizy, w związku z czym z ciekawością słuchałam Pani Basi, która na koniec swojego wystąpienia obdarowała nas kosmetykami do pielęgnacji cery. Pierwsze testy już trwają i zapowiada się bardzo ciekawie. 


Kolejnym punktem spotkania była prezentacja kosmetyków Mary Kay. Zgłosiłam się nawet na ochotniczkę do zaprezentowania na sobie sposobów pielęgnacji i makijażu kosmetykami Mary Kay. Muszę jednak przyznać, że byłam trochę zawiedziona, ponieważ spodziewałam się, że Pani Agnieszka sama wykona mi profesjonalny makijaż, a okazało się, że sama musiałam nakładać podkład i to na dodatek ręką, od czego się ostatnio odzwyczaiłam. Efekt był ok, choć sama raczej nie zdecydowałabym się na wybór szminki w takim akurat kolorze. 


Bardzo ciekawe było wystąpienie Angel z bloga www.kosmetykibeztajemnic.pl , która opowiadała nam o tym, na co należy zwracać uwagę w składach kosmetyków. Moja wiedza w tym temacie jest dość uboga, natomiast Angel zdecydowanie skłoniła mnie do zgłębienia tematu. 

Sponsorami naszego spotkania byli:


 W spotkaniu uczestniczyły:
 
 

5 komentarzy:

 1. Mój paluszek mnie rozwalił :D co za ujęcie ;))))
  Dziękuję za spotkanie i zachęcam do zgłębiania tematu, jak najbardziej :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kurcze bardzo fajne są takie spotkania, chciałabym takie w Szczecinie! :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne zdjęcia :) Widzę ,że spotkanie się udało :) Bardzo lubię kosmetyki Mariza :)


  W wolnej chwili zapraszam do mnie na news :*

  OdpowiedzUsuń