piątek, 11 maja 2012

Celia Kolagen + algi krem nawilżający

Dziś słów kilka o kremie nawilżającym do cery normalnej i mieszanej Kolagen + Algi od firmy Celia. Krem pomału się kończy, mam więc wyrobione zdanie na jego temat. I bez owijania w bawełnę od razu powiem, że jest to zdanie bardzo dobre. Aż sama jestem zdziwiona biorąc pod uwagę cenę owego specyfiku, która oscyluje w okolicach 5 zł.Krem dostajemy w zwykłym, klasycznym, plastikowym słoiczku o pojemności 50 ml. Po odkręceniu słoiczka czuć delikatny zapach, który zdecydowanie nie podrażnił mojego wrażliwego na zapachy nochala. Krem ma lekką konsystencję, nie pozostawia tym samym tłustej warstwy na skórze. Kupując krem nie oczekiwałam cudów, wychodząc z założenia, że za taką cenę raczej nie zobaczę spektakularnych efektów, a w ostateczności nie będzie mi szkoda wyrzucić krem do kosza. W jakim ogromnym byłam więc szoku, gdy okazało się, że trafiłam na bardzo dobry produkt, który nie podrażnia skóry, bardzo dobrze nawilża i niweluje suche skórki na twarzy. 

Jeśli macie możliwość, polecam. Naprawdę warto spróbować, być może dla którejś z Was kremy Celii też będą odpowiednie. Dostępność i wszelkie informacje na stronie celia.pl

5 komentarzy:

 1. Ciekawy,a kosmetyki z Celii kojarzą mi się z przeszłością :D

  OdpowiedzUsuń
 2. to jest pomarańczowy kolor:)

  celia, celia...coś mi mówi ta nazwa:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Brzmi interesująco, jak gdzieś napotkam na niego to go kupię.

  OdpowiedzUsuń
 4. A mnie zapchał :P

  OdpowiedzUsuń
 5. Moja mama używa kremu od Celii (tylko innego typu) i stwierdziła, że jest podobny jakościowo i w działaniu do Olay :)

  OdpowiedzUsuń